Www Dvtk Hu

0-1 A gól megfogta a Diósgyőrt, mi pedig bátran folytattuk a mérkőzést, és ennek meg is lett az eredménye. A 20. percben Horváth Krisztofer végzett el szabadrúgást, Vári Barnabás remekül érkezett a hosszún belsővel a kapuba továbbított. 0–2 Egy-egy apró lehetősége volt ugyan a hazaiaknak, de a 33. percben tovább növeltük előnyünket. Ódor Márton szerzett labdát, Gajdos Zsolthoz passzolt, keresztbe lőtt a 16-oson belül, az érkező Csoboth Kevin állítás nélkül a bal sarokba lőtt. 0–3 A tökéletes első félidő legutolsó percében Könyves Norbert megpattanó lövésénél Molnár F. Tamásnak kellett bravúrral védenie. A tökéletes első félidőt káprázatosan folytattuk. A 49. percben Horváth Krisztoferrel szemben Szatmári szabálytalankodott a tizenhatoson belül, a büntetőt a sértett a szokásos magabiztossággal lőtte a hálóba. 0-4 Az 53. percben Gajdos Zsolttal szemben szabálytalankodott a tizenhatoson belül, a játékvezető piros lapot adott a diósgyőri labdarúgónak, és újabb tizenegyest ítélt. Horváth Krisztofer most sem hibázott.

DVTK - UNI Győr MÉLY-ÚT 64-58 - Amíg Élek Én

Az eredményesség mellett munkássága másik jellemzője, hogy sikeresen építi be a fiatalokat, ugyanakkor jól kezeli a rutinos labdarúgókat is. Hiszek benne, hogy vezetésével azonnal visszajut a DVTK az élvonalba! Maga az érintett csütörtökön találkozik a média képviselőivel, a klub portáljának azonban már nyilatkozott: – Nagyon örülök, hogy a DVTK edzője lehetek, hiszen korábban voltam egy évig a klub labdarúgója, borsodi vagyok, harminc évig éltem a megyében, Miskolc mellett, Szirmabesenyőben nőttem fel, Miskolcon jártam középiskolába is, így egyáltalán nem ismeretlen számomra a város és a közeg. Egyszer már volt megkeresésem a klub részéről, akkor nem jött össze, de örülök, hogy most rám esett a választás. Ugyanakkor nagyon sajnálom, hogy a csapat kiesett az NB I-ből, mert tudom, hogy milyen fontos a DVTK az itt élő embereknek és a klub szurkolóinak. Ezt annak idején játékosként és ellenfélként is volt szerencsém megtapasztalni. Ez óriási feladat és hatalmas kihívás, aminek szeretnénk megfelelni.

Óbudán döntetlenre végzett a III. Kerület a Soroksárral. A Vasas több mint 30 percet emberelőnyben játszva 1–0-ra nyerni tudott a Pécs MFC otthonában a labdarúgó NB II 27. fordulójában és ezzel a tabella élére ugrott. A Szeged fél tucat góllal tömte ki a Budaörs hálóját, a Békéscsaba 0–2-ről fordított haza pályán az Ajkával szemben, a Tiszakécske viszont nem tudta megőrizni az előnyét a Haladás ellen. A Siófok esélyeshez méltóan mind a három pontot elvitte a sereghajtó Szolnok otthonából. élő eredménykövetés labdarú Vasas Tiszakécske Szpari Szolnok DVTK: Lucas megmentette az életemet – Hegedűs János 2022-03-09 09:31:26 A DVTK NB II-es labdarúgócsapatának védője, Hegedűs János februárban, a BFC-Siófok elleni bajnokin, egy szerencsétlen fejpárbajban nagyon súlyos fejsérüléseket szenvedett, elveszítette az eszméletét, a nyelvét is lenyelte, a játékostársak siettek a segítségére. A 25 éves futballista a héten kezdte meg a rehabilitációt, ennek apropóján elevenítette fel az az NSO Tv-nek a történteket, beszélt az elmúlt időszakról.
  • DVTK labdarúgás | hivatalos honlap
  • DVTK: szerződéshosszabbítás! - NB2.hu
  • Tv2 sztárban sztár leszek teljes adás
  • Sport365.hu - A DVTK és a szurkolók is segítenek háborús helyzetben lévő családoknak
  • Bejelentkezés / DVTK

Szabadhirek.hu

A Diósgyőr két góllal legyőzte a Magyar Kupában elődöntős Győrt a labdarúgó NB II 26. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén, ezzel visszavette az első helyet a Vasastól. A DVTK Könyves Norbert és Eppel Márton góljaival verte vendégét. Merkantil Bank Liga NB II, 26. forduló: Diósgyőri VTK-ETO FC 2-0 (1-0) korábban: Vasas FC-Szolnoki MÁV FC 3-0 (2-0) FC Ajka-Nyíregyháza Spartacus FC 1-1 (0-0) Aqvital FC Csákvár-Pécsi MFC 0-1 (0-0) BFC Siófok-Kecskeméti TE Hufbau 1-2 (0-0) Szombathelyi Haladás-Dorogi FC 0-1 (0-1) Tiszakécskei LC-Budafoki MTE 2-0 (1-0) Soroksár SC-Békéscsaba 1912 Előre 2-0 (0-0) Budaörs-III. Ker. TVE 0-1 (0-0) Szentlőrinc - Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1-0 (1-0) Az élmezőny állása: 1. Diósgyőr 55 pont, 2. Vasas FC 53, 3. Kecskeméti TE 47 Borítókép: DVTK

A cikk emailben történő elküldéséhez kattintson ide, vagy másolja le és küldje el ezt a linket: 2021. május 25. kedd 17:52 2021. 05. 25. 18:15 Rutinos, kétszeres magyar bajnok és kupagyőztes edzőt szerződtetett az NB I-ből kiesett Diósgyőr. Kondás Elemér ül le a DVTK kispadjára, aki az előző idényben a Debrecent próbálta visszajuttatni az élvonalba, de a télen a klubja menesztette. Kondás Elemér tulajdonképpen hazatér, hiszen Borsodban született, ott nevelkedett, és játékosként csak ott futballozott. Kondás Elemér lett a befutó. Az NB I-ből kiesett Diósgyőr határozottan új filozófiát fogalmazott meg, amelynek lényeges eleme, hogy magyar edzővel és magyar játékosokkal kísérli meg a visszajutást az élvonalban, és a klub vezetőinek a választása a rutinos, a Debrecennel kétszeres bajnok és kupagyőztes Kondás Elemérre esett. A klub honlapja kiemeli, hogy az új vezetőedző nemcsak magyar, hanem borsodi is, tehát szorosan kötődik Miskolchoz is: harmincéves koráig kizárólag Borsod-Abaúj-Zemplén megyében futballozott, középiskolába is Miskolcon járt, a II.
www dvtk hu magyar

Mivel a hangszórókból a három nap alatt egyszer sem hallhattuk, a döntő tiszteletére a hazai B-közép vezetésével a közönség elénekelte a magyar himnuszt. Akciódúsan indult a döntő, Cheridene Green ziccerével 5–3-ra vezetett a Miskolc, aztán Határ Bernadett sapkázta le Milica Jovanovicsot, a kupadöntő első két napján a hazaiak legponterősebb játékosát, és hat soproni pont következett. A szerb magasbedobó ismét ihletetten kosárlabdázott, a DVTK első 15 pontjából tízet szerzett. A vendéglátó most is rendkívül harcosan és elszántan harcolt, szinte kegyelmi állapotban, éppen úgy, ahogyan a szombati elődöntőben tette az esélyesebb Szekszárd ellen, de muszáj is volt valamivel kompenzálnia azt, hogy a sárga mezesek kerete jóval erősebb és nívósabb játékosokból állt. Többnyire a címvédő vezetett, de nem tudta leszakítani a pályaválasztót, sőt, a 18. percben 34–29-ra megint a DVTK vezetett, így jött az elkerülhetetlen időkérés vendégoldalon. Négy másodperccel a rendes játékidő vége előtt még a Sopron vezetett, végül így is nyert a DVTK (Fotó: Tumbász Hédi) A 23. percben meg is érkeztek még pár százan a futballmeccsről, s kétszeresére duzzadt a hazai B-közép, továbbra is szoros volt a meccs, s a Sopron továbbra sem tudott gördülékeny kosárlabdát játszani.

A hosszabbításban már nálunk volt a lélektani előny, főként miután ott mi dobtuk az első kosarat – ilyen hangulatban, ekkora hangorkán mellett ezt a találkozót nem is veszíthettük el! Gáspár Dávid: – Elismerésem a DVTK-nak a győzelemért! Sok olyan hibát követtünk el, ami ezen a szinten nem fér bele, és nem is feltétlenül jellemző ránk ennyi mérkőzést eldöntő hiba. Egymás után jöttek az eladott labdáink, rossz döntéseket hoztunk, ami egy ennyire felspannolt Diósgyőr ellen végzetesnek bizonyult. Ebben a közegben, ilyen kiélezett meccsen előfordulnak rossz döntések, a nagy nyomás most ezekben, továbbá elmulasztott lepattanókban és elrontott dobásokban testesült meg. KORÁBBAN BRONZMÉRKŐZÉS PEAC-Pécs–Atomerőmű KSC Szekszárd 64–71 (17–18, 13–15, 14–24, 20–14) KILLIK LÁSZLÓ NŐI MAGYAR KUPA, NYOLCAS DÖNTŐ, MISKOLC A VÉGEREDMÉNY Kupagyőztes: DVTK (Aho Nina, Bernáth Réka, Bacsó Zsófia, Cheridene Green, Milica Jovanovics, Kiss Angelika, Kányási Veronika, Oláh Fruzsina, Tóth Franka, Vég-Dudás Anna, Leslie Vorpah, edző: Völgyi Péter), 2.