Foci Magyar Kupa – A Magyar Kupára Délután 15 Órától Indul A Jegyértékesítés - Blikk

Teljesen mindegy, milyen játékkal, de győzni kell. " MAGYAR KUPA NEGYEDDÖNTŐ Budapest Honvéd–Ferencvárosi TC 0–1 (0–1) Budapest, Bozsik Aréna, 3701 néző. Vezette: Berke Honvéd: Tujvel – Doka, Batik, Lovric, Tamás K. (M. Petkovics, 36. ) – Petruszenko, Kadiri (Hidi, 56. ) – V. Jónsson (Nagy Do., a szünetben), Zsótér, D. Drazsics (Bőle, a szünetben) – B. Traoré (N. Lukics, 57. ). Vezetőedző: Nebojsa Vignjevics Ferencváros: Dibusz – Wingo, Blazic, Kovacevic, Civic – Laidouni, Esiti – Auzqui (Mak, 60. ), Zachariassen (Botka, 76. ), Nguen (Loncar, 90+1. ) – Boli (Bassey, 60. Vezetőedző: Sztanyiszlav Csercseszov Gólszerző: Nguen (23

A Magyar Kupára délután 15 órától indul a jegyértékesítés - Blikk

1. Foci magyar kupa film
  2. Magyar Kupa Végeredmények, élő eredménykövetés, menetrend. | Goal.com
  3. Foci magyar kupa 2019
  4. Nyerő páros port
  5. Probono bejelentkezés probono meaning

Az szinte biztos, hogy a Debrecen elleni szombati bajnokin nem játszhat, kérdés, ki léphet a helyére. A Fradi ellen az addig jobb oldali védőként szereplő Albi Doka ment át a másik oldalra, míg az albán helyét Marko Petkovics foglalta el. Hogy Nebojsa Vignjevics vezetőedző ennél a felállásnál marad-e, vagy a több poszton bevethető Baráth Botondot szerepelteti balbekként, egyelőre nem tudni. A Honvéd immár csak az NB I-re figyel, s van is mire, hiszen csak eggyel szerzett több pontot a már kieső, 11. helyen álló Gyirmót FC Győrnél. A következő bajnoki fordulóban a Debreceni VSC-t fogadja, a mérkőzés szombaton 19. 30-kor kezdődik. "Fel kell emelnünk a fejünket, nem szabad keseregnünk. Ott állunk a veszélyzónában, mindenképpen nyernünk kell. Már csak azért is, mert a Lokival szemben mindkétszer alulmaradtunk az idényben, ráadásul úgy, hogy összesen kilenc gólt kaptunk… Meg kell mutatnunk, a miénk az erősebb csapat! Létfontosságú a három pont megszerzése, mert az Újpest is egyre jobb formát mutat, s bár az MTK az utolsó, minőségi játékosok alkotják keretét, bármikor elindulhat felfelé a tabellán.

Sport365.hu - Íme a Magyar Kupa elődöntőjének menetrendje

foci magyar kupa teljes foci magyar kupa tv

Ez azonban gólban nem mutatkozott meg, így elvérzett a Honvéd a negyeddöntőben. A XIX. kerületiek legutóbb 2019. április 27-én győzték le a Ferencvárost (3–2) tétmérkőzésen, azóta hétszer kaptak ki, kétszer pedig döntetlen született. "Csalódottak vagyunk, mert elszúrtuk az első félidőt, akkor kifejezetten gyengén játszottunk, semmi veszélyt sem jelentettünk az ellenfél kapujára – mondta lapunknak Ivan Lovric, a Budapest Honvéd belső védője. – A fordulás után változott a játék képe, a cseréknek hála jobb futballt láthattak a nézők tőlünk, de azt kell mondanom, megérdemelt a Fradi továbbjutása. A kiesés mellett az is idegesítő, hogy legutóbb csaknem három éve győztük le a Fradit. Megint nem sikerült… Ebből a kudarcból is tanulnunk kell. " Mankózik Tamás Krisztián Le kellett cserélni a Honvéd–Ferencváros kupamérkőzés 36. percében Tamás Krisztiánt. A kispestiek bal oldali védőjének bokája aláfordult, egyelőre mankóval jár. Hogy pontosan mi a baja, illetve mennyit kell kihagynia, az csak a csütörtöki MRI-vizsgálat után derül ki.

Labdarúgó magyar kupa | 24.hu

foci magyar kupa teljes film

ETO-Fradi: bejelentés a szektorbezárás miatt A hangulat így is adott lesz! ETO Ferencváros Magyar Kupa szektorbezárás Simple Női Kupa: nem lett döntős az FTC - részletek Megvan a finálé párosítása. Simple Női Kupe Fradi Ferencváros eredmények Magyar Kupa: előrehozott döntő a legjobb 4 között - a párosítások Kecskeméten lesz a végjáték. Magyar Kupa sorsolás futsal MK DEAC Budaörs Tolna Miskolc program meccsek Magyar Kupa: megvan az elődöntők pontos időbeosztása Mindkét meccset közvetíti a tv. Magyar Kupa időbeosztás elődöntők program ETO-Vidi: itt a videó a meccs utáni balhéról Knézy Jenő kérdései. Győr Vidi MOL Fehérvár FC balhé videó